folia elektryczna na okno

Folia elektryczna na okno LuminoSmart

Zdaliśmy sobie sprawę, że nie wszyscy właściciele domów i firm mogą samodzielnie wykonać tego typu instalację. W teorii zainstalowanie inteligentnego przyciemniania okien może wydawać się łatwe, jednak w praktyce jest to o wiele bardziej skomplikowane.

Jaka folia na okno żeby nie było widać? Czym zasłonić okno?

W dzisiejszych czasach każdy pragnie zaznać w domu czy biurze trochę prywatności, dlatego przedstawiamy innowacyjny produkt : folia elektryczna na okno.

Pomiędzy znalezieniem odpowiednich kształtów dla unikalnych okien a identyfikacją produktów najlepiej odpowiadających ich potrzebom, konsumenci walczyli o zastosowanie najlepszego inteligentnego przyciemniania okien w odpowiednim dla nich budżecie i znalezienie wysokiej jakości opcji instalacji. Każdy chce, aby jego dom był wygodny, bezpieczny i prywatny. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego wykończenia okna, inteligentne przyciemnianie okien może wykonać wszystkie trzy czynności jednym kliknięciem. Nasza inteligentna folia przyciemniająca okna nie tylko ogranicza ilość światła wpadającego do domu, ale może być również stosowana do każdego rodzaju istniejącego szkła, w tym do okien lub drzwi o dziwnych kształtach. Folia LuminoSmart oferuje niestandardowe rozwiązanie w postaci inteligentnej folii na okno , dzięki którym możesz czuć się pewnie w wyglądzie, komforcie i prywatności swojego domu. Włącz lub wyłącz odcień za pomocą przełącznika lub inteligentnej aplikacji.

Jak działa folia elektryczna na okno.

Folia elektryczna jest sterowana za pomocą pilota, aplikacji lub inteligentnych urządzeń smart w inteligentnym domu. Po włączeniu zasilania folia staje się przezroczysta, a po wyłączeniu zasilania staje się matowa (nieprzezroczysta). Zmiana trybu filmu zajmuje tylko sekundę. Dodatkowym atutem folii elektrycznej jest jej niski pobór prądu w trybie przezroczystym.

folia elektryczna na okno

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *