Opona jak nowa – dzięki farbie do opon – dowiedzmy się więcej.

Koncentrat do opon – farba do opon.

Czy farba do opon pełni funkcje jedynie dekoracyjną? Czy z jej pomocą możemy zadbać wyłącznie o aspekt wizualny ogumienia? A może przyda się do innych, niezwiązanych z estetyką, działań? Chociaż wszyscy znamy produkt jakim jest farba do opon – niewielu z nas wie do czego realnie możemy użyć barwiącego specyfiku. Jak się okazuje – farba do opon – to w pełni uniwersalny produkt, którego nie powinno zabraknąć w każdym warsztacie! Co zrobimy przy pomocy farby? Podpowiadamy!

Efekt po zastosowaniu farby do opon

Zabezpieczenie opony

Jeśli zdarza się, że Twoje składowanie opon trwa dłuższy czas – warto zabezpieczyć oponę w odpowiedni sposób. Dzięki odpowiednio wdrożonym krokom – opona będzie cieszyć się nie tylko dobrym wyglądem, ale również świetnym działaniem po czasie składowania. Jak zabezpieczyć oponę?

Jednym ze sposobów są worki na opony lub przy pomocy… farby do opon! To właśnie farba – dzięki optymalnej formule – wspaniale zadba o oponę w czasie jej nieużytkowania. Wystarczy przemalować ogumienie i odłożyć w wyznaczone miejsce. Gdy farba do opon wyschnie – na oponie pojawi się powłoczka ochronna, dzięki czemu będzie odporna na zabrudzenia i kurz, a głęboki odcień preparatu – wzmocni naturalną czerń opony.

Poprawa wyglądu opony dzięki zastosowaniu

farby do opon Eko Black ?

Twoja opona nie wygląda już tak dobrze jak w momencie jej zakupu? Nic straconego! Przy pomocy odpowiednich preparatów – z łatwością zwrócisz jej dawny, atrakcyjny dla oka wygląd! Profesjonalne koncentraty do opon wspomogą odnowienie bieżnikowanych oraz używanych opon – dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze! – a dzięki doskonałemu przyleganiu farby do ogumienia, efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy. Co więcej, właściwie dobrana farba do opon – nie tylko poprawia jej wygląd, ale również – poprzez konserwację gumy – spowalnia proces jej starzenia. Jak to wygląda w praktyce? Opony są w stanie posłużyć Ci dłużej i efektywnej!

Mikropęknięcia na oponie – jak je zakryć?

Podczas eksploatacji opon – na gumie mogą pojawić się mikropęknięcia. Profesjonalne zabezpieczenie uszkodzeń – nawet jeśli początkowo nie rzucają się w oczy – jest ważne nie tylko ze względu na aspekt wizualny opony. Dzięki właściwemu zakryciu mikropęknięć – z użyciem profesjonalnej farby do opon – uszczerbki nie powiększają się, a ogumienie wciąż wygląda jak nowe. Farby do opon posiadają trwałą, niezmywalną formułę i krótki czas schnięcia – co oznacza, że zabieg przeprowadzony na oponie trwa kilka chwil, a Ty znów możesz cieszyć się piękną, gładką oponą przez kolejne miesiące i lata! Dzięki odpowiednim krokom – Twoje opony zyskają na wyglądzie i formie!

Jak używać koncentrat do opon EKO BLack ?

Farba EKO Black  dzięki wyjątkowej formuje jest gotowym koncentratem do użycia.
Przed otwarciem należy dynamicznie wstrząsnąć produktem .

Stosowanie na oponę  :

  • Przed otwarciem wstrząsnąć.
  • Rozcieńczyć z stosunkowo letnią wodą w proporcji 1:3 intensywnie mieszając.
  • Farbę nakładać pędzlem lub natryskowo tworząc cienką warstwę na powierzchni opony.

Konserwujące gumę I wspierające zabezpieczenie ogumienia farby do opon znajdziesz w szerokim asortymencie marki Bogusz – Koncentrat do opon o pojemności 1l i 5l EKO BLACK .

Zamaskuj zabrudzenia – zadbaj o swoje ogumienie! Dzięki dużej pojemności opakowania – oszczędzasz czas i pieniądze. Przygotowanie ogumienia przy pomocy farby do opon jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym – zabezpiecz stare opony na czas przechowywania w garażu/piwnicy i odnów te, z których zamierzasz korzystać zimą!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *