Wentyle samochodowe – jakie są ich rodzaje

Zawory samochodowe Alligator.

Jakie zawory możemy wyróżnić? ALLIGATOR cechuje się szeroką ofertą produktów, które mogą być dopasowane do odpowiedniego pojazdu.

Zawory samochodowe

Gumowe i metalowe zawory samochodowe ALLIGATOR oferują optymalne rozwiązanie dla każdego wymagania.

Zawory motocyklowe

Zawory motocyklowe są ważne dla każdego, kto jeździ na skuterze lub motocyklu. Bez odpowiedniego zaworu motocykla lub skutera może dojść do wypadku, lub poważnego uszkodzenia pojazdu. W ALLIGATOR możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiedni zawór do swojego motocykla lub skutera. Zawory motocyklowe ALLIGATOR Wszystkie zawory motocyklowe ALLIGATOR mają uszczelniony korek i specjalną wkładkę zaworową, dzięki czemu są niezawodne i bezpieczne. Prawidłowe ciśnienie w oponach i odpowiedni zawór motocyklowy są szczególnie ważne dla zapewnienia bezpiecznej jazdy. Dlatego niezbędne są regularne kontrole. Zawory należy zawsze wymieniać podczas wymiany opon, w przeciwnym razie motocykl może ulec uszkodzeniu lub może dojść do wypadku.

Zawory do samochodów ciężarowych

W firmie ALLIGATOR jakość naszych produktów jest dla nas niezwykle ważna. Jako wiodący producent w branży zaworów, uczyniliśmy naszą działalnością nie tylko spełnianie wymagań naszych klientów, ale także inspirowanie ich: wspólnie stawiamy czoła rosnącym codziennie wyzwaniom dzięki ciągle nowym rozwiązaniom i pomysłom. Zawory do samochodów ciężarowych ALLIGATOR Przez dziesięciolecia ALLIGATOR rozwinął się w potężną markę czujników, zaworów i akcesoriów. Asortyment obejmuje zawory samochodowe, zawory do samochodów ciężarowych i zawory motocyklowe do praktycznie każdego rodzaju pojazdu. Portfolio produktów ALLIGATOR zawiera również wszystko, czego można sobie życzyć, jeśli chodzi o czujniki i elektronikę.

Czujniki TPMS

Czujniki monitorujące ciśnienie w oponach firmy ALLIGATOR można prawidłowo zamontować za pomocą odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Pod marką parasolową WEGMANN automotive GmbH ponad milion produktów ALLIGATOR jest obecnie produkowanych codziennie w Europie i sprzedawanych klientom w ponad 60 krajach na całym świecie. Wszystkie nasze innowacje mają jedną wspólną cechę: są zoptymalizowane pod kątem korzyści i zaspokojenia potrzeb klientów końcowych i warsztatów. Innowacyjne technologie spełniające zmieniające się wymagania rynku to właśnie marka ALLIGATOR. Obecnie główną atrakcją fabryki pomysłów ALLIGATOR jest linia produktów sens.it®, która obejmuje obszar technologii czujników. Od swobodnie programowalnych zamiennych czujników TPMS, przez czujniki zamienne OER, aż po urządzenia programujące i systemy dla producentów kompletnych kół – ALLIGATOR ma idealne rozwiązanie do każdego zastosowania. Linia produktów ALLIGATOR sens.it®, Dzięki tej technologii firma ALLIGATOR miała na celu opracowanie prostego i praktycznego rozwiązania wspomnianego problemu na rynku części zamiennych. Od listopada 2014 r. rozporządzenie UE 661/2009 stanowi, że wszystkie pojazdy klasy M1/M1G (samochody osobowe, kampery) muszą być standardowo wyposażone w system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). Miało to ogromny wpływ na procedurę serwisową w sektorze serwisu opon.

Czasy serwisowania są teraz dłuższe, należy zakupić nowy sprzęt diagnostyczny TPMS, a odpowiedni czujnik musi być dostępny dla każdego pojazdu w krótkim czasie. Linia produktów ALLIGATOR sens.it® oferuje idealne rozwiązanie: Tylko jeden czujnik dla wszystkich modeli pojazdów W sektorze oryginalnego wyposażenia czujniki ciśnienia w oponach są zwykle projektowane specjalnie dla poszczególnych pojazdów lub platform. Doprowadziło to do szybkiego wzrostu liczby różnych czujników potrzebnych do serwisowania. Szybka dostępność zamiennych czujników jest niezbędna, aby utrzymać niskie koszty i krótkie czasy obsługi, a przede wszystkim zapewnić lojalność klientów. W sektorze oryginalnego wyposażenia czujniki ciśnienia w oponach są zwykle projektowane specjalnie dla poszczególnych pojazdów lub platform. Doprowadziło to do szybkiego wzrostu liczby różnych czujników potrzebnych do serwisowania. Szybka dostępność zamiennych czujników jest niezbędna, aby utrzymać niskie koszty i krótkie czasy obsługi, a przede wszystkim zapewnić lojalność klientów. ALLIGATOR oferuje w tym celu optymalne rozwiązanie: uniwersalne czujniki TPMS (sens.it RS) dla wszystkich modeli pojazdów, które można zaprogramować na czas, aby pasowały do ​​różnych części zamiennych specyficznych dla pojazdu.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *