Montażownica do opon bezłyżkowa.

Profesjonalna montażownica bezłyżkowa Butler Jacko.28 – prościej się nie da!

Zmieniające się trendy w motoryzacji, szczególnie te związane z designem samochodów oraz nowoczesna technologia mają wpływ na rodzaj i wygląd felg i opon stosowanych w nowoczesnych samochodach. Przekłada się to bezpośrednio na działalność warsztatów oponiarskich, które zmuszone są inwestować w nowoczesny sprzęt naprawczo-serwisowy, aby móc zapewnić jak najbardziej kompleksową obsługę pojazdów.

Z punktu widzenia wulkanizacji postęp w dziedzinie kół i opon samochodowych ma zarówno zalety, jak i wady. Nowoczesne rozwiązania, takie jak opony run-flat, wymuszają stosowanie bardziej zaawansowanego sprzętu do montażu lub naprawy. Urządzenia, które były w użyciu przez lata, do tej pory działały dobrze, ale często nie radzą sobie z nowoczesnymi rozwiązaniami. W rezultacie serwisy oponiarskie muszą nieustannie reagować na te zmiany i często mocno inwestować w nowoczesny sprzęt. Z drugiej strony ten nowoczesny sprzęt znacznie ułatwia pracę mechaników przy zmianie kół czy zakładaniu opon, co może przełożyć się na obsługę większej liczby klientów w ciągu dnia.

Prostsze, ale droższe – pomoc na wulkanizacji.

W ostatnich latach na rynku oponiarskim pojawiło się wiele nowych urządzeń i maszyn, co znacznie zmieniło sposób pracy pracowników takich zakładów. A jak wiele osób mylnie to utożsamia, zakup droższej maszyny nie oznacza tylko przyspieszenia pracy w polu. Tak naprawdę chodzi też o bezpieczeństwo obsługiwanych opon i felg, co może kosztować setki, a nawet tysiące złotych. W takim przypadku ich uszkodzenie może być bardzo kosztowne w serwisie, a korzyści wynikające z jego uniknięcia przewyższają skrócenie czasu serwisowania. Równie ważny jest komfort pracy mechaników, którzy dzięki nowemu sprzętowi mogą z łatwością wykonywać zadania w wielu sytuacjach.

Jednymi z nowszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań w kwestii montażownic do opon są montażownice do opon bezłyżkowe. Świetnym tutaj przykładem będzie montażownica do opon marki Butler Jacko.28

Profesjonalna montażownica bezłyżkowa Jecko.28 Combi FI Butler.

Montażownica do opon z systemem bezłyżkowym oraz centralnym mocowaniem koła spełniająca wymagania profesjonalnych serwisów ogumienia. Posiada automatyczną blokadę ramienia.
Przycisk, umieszczony na ergonomicznym pulpicie sterowania, zwalnia mechanizm blokujący i pozwala na manewrowaniem ramieniem. Stopka montażowa oraz zbijak rolkowy są wykonane z
tworzywa chroniącego przed uszkodzeniem felg. Jest wyposażona silnik inwerterowy, który umożliwia płynną regulację prędkości od 0 do 15 obr./min. Jest wyposażona w inflator do opon bezdętkowych oraz przystawkę ułatwiającą zbijanie opon nisko profilowych.

Zalety posiadania montażownicy bezłyżkowej do opon :
• Dynamiczny ruch rolek pozwala na idealne zbicie opony wzdłuż profilu obręczy podczas całego
procesu demontażu.
• Opatentowany system zwiększania zakresu mocowania koła, który pozwala na mocowanie felg do 28″.
• Mocny i solidny zbijak o sile 12000 N.
• Montażownica jest wyposażona w specjalnie wyprofilowany boczny zbijak.
• Solidna i wytrzymała konstrukcja.
• Ergonomiczna przystawka do opon niskoprofilowych.
Wyprodukowana we Włoszech.

Parametry montażownicy do opon

Inflator

Produkt ten jest dostępny bezpośrednio u dystrybutora urządzeń Butler na stronie produktu :

Montażownica bezłyżkowa Jacko.28 Combi marki Butler

Przystawka do opon do montażownicy

Firma Bogusz jako importer sprzętu dla wulkanizacji zapewnia serwis gwarancyjny oraz po gwarancyjny.

Similar Posts

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *